Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 10:27 Bu haber 982 kez okundu
 
SANTRANÇ’TA BİRİNCİLER TACİRDEN
(BOSE) İle İznik Kürtür Merkezinde miniklerimiz Şenleniyor. Tacirli Santranç birincileri İlçemizi İlde temsil edecekler.Bursa Büyük Şehir Belediyesi Okul sporları etkinlikleri ilçe sorumlusu Lokman Avşar, hakemler Dilara Karakaş ve Ziya Mesut Karakaş(aynı zamanda satranç federasyonu ilçe temsilcisi) çalıştırıcılığında 4 birincilik
Kültür Haberi


SANTRANÇ’TA BİRİNCİLER TACİRDEN

 (BOSE) İle İznik Kürtür Merkezinde miniklerimiz Şenleniyor.

Tacirli Santranç birincileri İlçemizi İlde temsil edecekler.Bursa Büyük Şehir Belediyesi Okul sporları etkinlikleri  ilçe sorumlusu Lokman Avşar,  hakemler  Dilara Karakaş ve  Ziya Mesut Karakaş(aynı zamanda satranç federasyonu ilçe temsilcisi)  çalıştırıcılığında 4 birincilik 2 ikincilik 1 üçüncülük alarak turnuvanın en başarılı okulu  oldu . İznikte yapılan okul sporları etkinlikleri kapsamında 3,4,5,6.sınıflar düzeyinde yapılan Santraç turnuvası İznik Belediyesi Şehit Piyade Komando Çavuş Fehmi Barcın Gençlik ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.10 okul ve 51 öğrenci katıldı . Turnuva sonunda her sınıf düzeyinde ilk 3'e girecek olan miniklerimiz ödül alacak sınıf birincileri ise  ilçemizi il genelinde 27.02.2019 tarihinde Bursa'da  temsil edecekler. Şehit Piyade Komando Çavuş Fehmi Barcın Gençlik ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen turnuvada öğrenciler birbirleri ile yarıştılar.Yapılan yarışmaya Kılıçarslan İlköğretim Okulu, Selçuk İlköğretim Okulu , Kadir Koyutürk İlköğretim Okulu , Tacir İlköğretim Okulu, Çakırca İlköğretim Okulu , Göllüce İlköğretim Okulu, Orhaniye  İlköğretim Okulu, Cumhuriyet  İlköğretim Okulu , Alpaslan İlköğretim Okulu ve Büke Koleji öğrencileri katıldı . Yarışmada dereceye giren öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Asil ve okul öğretmenleri madalyalarını taktılar.

 3.Sınıf (Tacir İlköğretim Okulu)1.Hatice Kübra Kura , (Kadir Koyutürk İlköğretim Okulu)2.Onur Ardan Menekşe , (Selçuk İlköğretim Okulu) 3.Ozan Aras Eriş

 4.Sınıf (Tacir İlköğretim Okulu)1.Cahit Saraç , (Selçuk İlköğretim Okulu)2.Batuhan Alabaş , (Tacir İlköğretim Okulu)3.Şeyma  Çakır

5.Sınıf (Tacir İlköğretim Okulu)1.Salih Kutlu , (Tacir İlköğretim Okulu)2.Muhammet Ali Uçar , (Alpaslan İlköğretim Okulu) 3.Yusuf Şener

6.Sınıf (Tacir İlköğretim Okulu)1.Emirhan Balcı , (Tacir İlköğretim Okulu)2.Mehmet Ali Kuru , (Selçuk İlköğretim Okulu)3.Mehmet Ali Doğan

Sınıf birincileri ilçemizi başarıları ile 27.02.2019 tarihinde  ilde temsil edecekler.

Tacir İlköğretim Okulu1.Hatice Kübra Kura

Tacir İlköğretim Okulu1.Cahit Saraç

Tacir İlköğretim Okulu1.Salih Kutlu

Tacir İlköğretim Okulu1.Emirhan Balcı

Haber :Betül Başbayram 

 

Kaynak: Editör: SÜLEYMAN BİLİR
 
Etiketler: SANTRANÇ’TA, BİRİNCİLER, TACİRDEN,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


































Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Trabzonspor
44
0
3
5
13
21
2
Başakşehir FK
43
0
3
7
12
22
3
Galatasaray
42
0
4
6
12
22
4
Sivasspor
42
0
4
6
12
22
5
Alanyaspor
39
0
5
6
11
22
6
Fenerbahçe
38
0
6
5
11
22
7
Beşiktaş
36
0
8
3
11
22
8
Göztepe
33
0
6
6
9
21
9
Gaziantep FK
30
0
8
6
8
22
10
Çaykur Rizespor
24
0
11
3
7
21
11
Denizlispor
24
0
10
6
6
22
12
Gençlerbirliği
24
0
10
6
6
22
13
Yeni Malatyaspor
24
0
9
6
6
21
14
Antalyaspor
22
0
10
7
5
22
15
Konyaspor
20
0
10
8
4
22
16
MKE Ankaragücü
20
0
10
8
4
22
17
Kasımpaşa
16
0
14
4
4
22
18
Kayserispor
15
0
13
6
3
22
nöbetçi eczaneler

     İZNİK NÖBETCİ ECZANELERİ    

    

26 kasım 2019  salı                 Poyraz eczanesi   

27 kasım 2019  çarşamba      Ceyhan eczanesi

28 kasım 2019   perşembe    Uğur eczanesi

29 kasım 2019  Cuma             Yeni uysal eczanesi

30 kasım 2019  Cumartesi     Poyraz eczanesi   

1 aralık 2019    Pazar              İznik eczanesi

2 aralık 2019   Pazartesi        Uğur eczanesi

3  Aralık  2019  salı                 Yalçın eczanesi

4 aralık 2019    Çarşamba      Bektaş eczanesi

5 aralık 2019    Perşembe     Uysal Eczanesi

6 aralık 2019    Cuma             İznik eczanesi

7 aralık 2019    Cumartesi     Yücel Eczanesi

8 aralık 2019    Pazar             Uğur Eczanesi

9 aralık 2019    Pazartesi       Poyraz Eczanesi

10 aralık 2019  Salı                 Çiğdem Eczanesi

11 aralık 2019   Çarşamba    Yeni Eczane

12 aralık 2019   Perşembe    Bektaş Eczanesi

13 aralık 2019   Cuma            Gülşah Eczanesi

14 aralık 2019   Cumartesi    Hersekli Eczanesi

15 aralık 2019   Pazar            Poyraz Eczanesi

16 aralık 2019   Pazartesi     Yücel Eczanesi

17 aralık 2019   Salı                Uğur Eczanesi

18 aralık 2019   Çarşamba    İznik Eczanesi

19 aralık 2019   Perşembe    Yeni Eczane

20 aralık 2019   Cuma           Çiğdem Eczanesi