Haber Detayı
31 Ekim 2017 - Salı 14:08 Bu haber 2734 kez okundu
 
İZNİK SAADET PARTİSİ RAMAZAN CAN İLE DEVAM
Saadet Partisi İznik ilçe teşkilatının Pazar günü Yağcıoğlu Düğün Salonunda Yapılan 6. Olağan Genel Kurulunda Saadet partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Avukat Salih Berber ise Konuşmasında Ülkeyi yönetmenin Reçeteleri bizim elimizde dedi.
Siyaset Haberi


 İZNİK SAADET PARTİSİ RAMAZAN CAN İLE DEVAM

Saadet Partisi İznik ilçe teşkilatının Pazar günü Yağcıoğlu Düğün Salonunda Yapılan 6. Olağan Genel Kurulunda Saadet partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Avukat Salih Berber ise Konuşmasında Ülkeyi yönetmenin Reçeteleri bizim elimizde dedi.

Saadet Partisi İznik ilçe teşkilatının Pazar günü Yağcıoğlu Düğün Salonunda Yoğun bir kalabalık ile İznik Belediye başkanı Osman Sargın, sivil toplum örgütleri siyasi Parti başkan ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda muhtarların katılımları ile Yapılan 6. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.  Tek liste ile girilen seçimde divan başkanlığına Salih Kocatepe, Metin Aydemir,  İl Yönetim kurulu üyesi Sedat Özmen, İnegöl İlçe başkanı Ertan Sütçü divan heyetini oluşturdular. Kongre saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı ardından faaliyet raporları ve hesap raporları okundu. Raporların ibrasından sonra

 İlçe başkanı Ramazan Can, Konuşmak için Kürsüye çıktı.

İlçe kongreleri genel merkezimiz için çok önemlidir, yeni kadrolar ile yeni hamlelerin başlaması demektir. Ülkemizin her zamankinden çok Saadet Partisi’ne ihtiyacı vardır dedi.

Can yaptığı konuşmasında “Değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz kongremize katılma nezaketi göstererek bizleri onurlandırdınız,  şahsım ve teşkilatım adına hepinize sevgi saygı ve hürmetlerimi sunarım. Kongremizin hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ederim dedi.

 Saadet partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca Konuşmasında

Saadet Partimizin değerli delegeleri, kıymetli hanım kardeşlerim, sevgili gençler; sözün asıl sahibine, söyleyecek sözü olanlara ve sözünün arkasında duranlara selam olsun. Eyy yürekleri dağlar kadar büyük, azimleri kayalar kadar sağlam milli görüşçüler. Zulüm ebedi olamaz, kötülük mutlaka hüsrana uğrayacaktır. Nice az topluluklar çok topluluklara üstün gelmiştir. İnanıyorsanız üstünsünüz. Gecenin en karanlığı aydınlığa akan zamandır.

Kıymetli misafirler biz Saadet Partisi olarak milletimizin yüzünü güldürmek azmi ve gayreti içindeyiz. Yerelde ve genelde milletimiz bizi tercih ederse tüm kesimlerin saadetine vesile olacağımıza inancımız tamdır Böyle gelmiş böyle gitmeyecek diye konuştu.

Saadet partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Avukat Salih Berber ise Konuşmasında Ülkeyi yönetmenin Reçeteleri bizim elimizde.

 Çaresi ve çözümüze Saadet Partisindedir 1974 tarihinde mazlumların yüzünü güldürdüğümüz gibi, 77-78 tarihlerinde sanayi hamlesi başlattığımız gibi 96-97 tarihlerinde memurumuzun, emeklimizin, esnafımızın, işçimizin ve çiftçimizi mutlu etiğimiz gibi yine bu hizmetleri yapma azmi gayreti içindeyiz.

Bu ümmete bir sözümüz vardı. Milli görüş bu milletin teminatı demiştik. Millî görüş bu dünyanın kurtuluşu demiştik. Milletimize söz vermiştik. Yaklaşık 50 yıllık bu söz sahibini bekliyor. Bugüne kadar bu sesi ve sözü taklit etmeye çalışanlar sözlerinin altında kaldılar. Bu sesin asıl sahibi Milli görüşün yegâne temsilcisi Saadet Partisidir.

Rahmetli Erbakan hocam “kerameti bende aramayın. Keramet gittiğimiz istikamettedir.” Tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olacağımız inancındayız. Amellerimizde eksiklik olabilir. Ancak istikametimizden asla şüphemiz yoktur” dedi.

Konuşmaların ardından tek adaylı gerçekleşen kongrede mevcut başkan Ramazan Can yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelerken Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; İsmail Hakkı Akın, Mehmet Turan, Recep Yavaş, Hayrettin Bayram, Aydın Savaş, Osman Okan, İbrahim Yavuz, İsmail Oruç, Osman Çetin, Nejdet bayraktar, Şakir Candar, Mustafa Sevim, Ünal Akboğa, İsmail Küçükdemir.

İl Deleğeliğine ise; Ramazan Can, Osman Okan, İsmail Hakkı Akın, Metin Aydemir, Hayrettin Bayram ve Mehmet Turan seçildi.   

 

Kaynak: Editör: SÜLEYMAN BİLİR
 
Etiketler: , İZNİK, SAADET, PARTİSİ, RAMAZAN, CAN, İLE, DEVAM,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv