Haber Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 17:45 Bu haber 2997 kez okundu
 
BUSKİDEN ŞİKAYETCİĞİZ DEDİLER
Yazmış olduğumuz dilekçemize kimse yanıt vermiyor. Mahalle muhtarımızı ve sokak sakinlerini kimse dikkate almıyor sesimizi nasıl duyuracağız. Selçuk Mahallesi Bozkurt Sokak sakinleri Buski’den şikâyetçi. 12.06.2017 tarihinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Genel Müdürlüğüne vermiş olduğumuz dilekçeye hala cevap beklemekteyiz. Aylardır cevap alamadık defalarca İznik Buski Müdürlüğüne giderek mağduriyetimizi söylememize rağmen ilgilenmedikleri gibi bir türlü sonuç alamadık.
Yaşam Haberi


BUSKİDEN ŞİKAYETCİĞİZ DEDİLER

Yazmış olduğumuz dilekçemize kimse yanıt vermiyor. Mahalle muhtarımızı ve sokak sakinlerini kimse dikkate almıyor sesimizi nasıl duyuracağız.

Selçuk Mahallesi Bozkurt Sokak sakinleri Buski’den şikâyetçi. 12.06.2017 tarihinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Genel Müdürlüğüne vermiş olduğumuz dilekçeye hala cevap beklemekteyiz. Aylardır cevap alamadık defalarca İznik Buski Müdürlüğüne giderek mağduriyetimizi söylememize rağmen ilgilenmedikleri gibi bir türlü sonuç alamadık.

 Selçuk Mahalle muhtarımız ve mahalle sakinleri toplamış olduğumuz imzalı dilekçemizi önce İznik buskiye verdik cevap alamadık. Daha sonrada Bursa Büyükşehir Belediyesine gönderdik Büyükşehirden de cevap alamadık Yasal olarak dilekçemize cevap bekliyoruz fakat dikkate alınmıyoruz diye konuşan mağrurlardan İlhan Ayaş adlı vatandaş ve mahalle sakinleri yağmur yağdığında evlerimizin bahçesi ve bodrumlarımız sular altında kalıyor.  

Logar bağlantıları yeterli olmadığından dolayı çevreye pis kokular ve su taşmaları meydana geliyor. Yağmur yağdığında yağışlardan çektiğimiz eziyeti fotoğraf andırarak dilekçemize sunmuştuk. Zarar gören ev sahipleri imza toplayıp gerekli yerlere bildirdik fakat hala cevap alamadık dediler. Yağışlar başlamadan Buski’nin bir an önce mağduriyetlerimizi gidermesi bekliyoruz dediler.

Kaynak: Editör: SÜLEYMAN BİLİR
 
Etiketler: BUSKİDEN, ŞİKAYETCİĞİZ, DEDİLER,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv