Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 22:35 Bu haber 3024 kez okundu
 
ARA KARNELER VERİLDİ
Sınıflarında rehber öğretmenleri tarafından ara karneleri dağıtıldı. Öğrenciler ders notları, devamsızlık ve öğretmenlerin listesinin bulunduğu karneleri heyecanla aldılar. İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Müdürü Nurkan Oral Okulumuzda 4 Personel,35 öğretmen, 500 Öğrencimiz bulunmaktadır. Öğrencilerden tatili en iyi şekilde değerlendirmelerini isteyerek, okullarda sergiledikleri güzel davranışları tatilde de sürdürmelerini istedi.. İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı Mustafa Yalçın ise 19 Ocakta başlayan yarıyıl tatili 5 Şubat Pazartes
Eğitim Haberi


ARA KARNELER VERİLDİ

Sınıflarında rehber öğretmenleri tarafından ara karneleri dağıtıldı. Öğrenciler ders notları, devamsızlık ve öğretmenlerin listesinin bulunduğu karneleri heyecanla aldılar.

İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Müdürü Nurkan Oral Okulumuzda 4 Personel,35 öğretmen, 500 Öğrencimiz bulunmaktadır.  Öğrencilerden tatili en iyi şekilde değerlendirmelerini isteyerek, okullarda sergiledikleri güzel davranışları tatilde de sürdürmelerini istedi.. İznik Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı Mustafa Yalçın ise 19 Ocakta başlayan yarıyıl tatili 5 Şubat Pazartesi günü sona erecektir, Yarıyıl tatilinde Öğretmen ve öğrencilerimizin ikinci döneme dinlenmiş ve hazır olarak gelmelerini bekliyoruz Öğrencilerimiz dinlenirken başarısız dersleriyle ilgili ikinci döneme daha hazırlıklı gelmeleri ve ikinci dönemde başarılarını artırmalarını bekliyoruz, Öğrencilerin yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederken, öğrencilerden tatil süresince dinlenmelerini ve kitap okumalarını istedi. Daha sonra Sınıflara geçildi.11-D Öğrencilerinde Beyza Sargın ve Emine Muslu Teşekkür ve Onur belgelerini Öğretmenleri Mustafa Yalçından aldılar.

Kaynak: Editör: SÜLEYMAN BİLİR
 
Etiketler: ARA, KARNELER, VERİLDİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv